Masopust Kočí 2022

Masopust a masopustní průvod Mateřská škola Kočička Kočí

Mateřská škola Kočička Kočí pořádala a zorganizovala Masopust v obci Kočí u Chrudimi. Byl to 1.ročník a dle reakce občanů obce měl velký úspěch. Masopustní průvod začal v mateřské škole Kočí a vydal se k obecnímu úřadu. Zde děti MŠ požádali starostu obce o povolení masopustního průvodu. Starosta vyhověl, přispěl nám do kasičky. Za odměnu si mohl zatancovat s krasavicí z průvodu. Průvod byl doprovázen hrou na harmoniku členy umělecké školy Chrast.

Děti z mateřské školy Kočička Kočí byly velmi šikovné a trpělivé, předvedly velmi pěkné písničky související s Masopustem.

Je nutno dále velmi poděkovat zaměstnancům MŠ, rodičům dětí, občanům za vynaložení značného úsilí, které dali do přípravy koláčků, koblih a jitrniček.